Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 20 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
JULEBORD
Jevnaker IF - Fotball   Annet  
  Les mer  
Fri 6 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Fotballavslutning G11 v/Kristian Aalberg
Jevnaker IF - Fotball  
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Drammens BK
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
møte Alliansen
Jevnaker IF - Fotball  
Harald Lillo   Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker 2 - Graabein
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Glassverket
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 20:39
Jevnaker - Hallingdal
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker 2 - ROS 2
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Åssiden 3
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker - Vikersund
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 19:30 - 20:45
Jevnaker - Strømsgodset IF 9er
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker - Hønefoss BK
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 19:00 - 20:39
Jevnaker - Kongsberg 3
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 19:30 - 21:14
Jevnaker - Hallingdal
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker 2 - Konnerud 3
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker 2 - Vikåsen
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 18:00 - 19:30
foreldremøte G7
Jevnaker IF - Fotball  
Haga   Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Hønefoss BK 2
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker - Stoppen
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 19:00 - 20:39
Jevnaker - Sande/N.Sande
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Heradsbygda
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 17:30 - 18:45
Jevnaker - Haugsbygd GoFast
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker 2 - Stoppen 3
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Foreldremøte g11
Jevnaker IF - Fotball  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 17:30 - 18:59
Jevnaker - Haugsbygd
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Nesbyen/HFK
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker - Krødsherad
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker 2 - Eiker/Kvikk
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 19:00 - 20:15
Jevnaker - Konnerud 2
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 20:00 - 21:29
Norderhov - Jevnaker
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 18:30 - 19:45
Jevnaker - Nedre Sigdal
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 16:00 - 17:44
Jevnaker - Birkebeineren
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Ytterkollen
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 19:30 - 21:09
Jevnaker - Konnerud
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker - Konnerud
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 18:00 - 19:19
Jevnaker - Tyristubben 2
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Efteløt 9er
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker 2 - Vikersund 2
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Tue 1 Sep 2020
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker - Mjøndalen
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 31 Aug 2020
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker - Holeværingen
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Sun 30 Aug 2020
kl 11:00 - 16:00
JENTEFOTBALLENS DAG
Jevnaker IF - Fotball   Fotball  
jentefotballens dag på hovedmatta Jevnaker…   Les mer  
Sat 29 Aug 2020
kl 15:00 - 16:15
Jevnaker - Stoppen 2
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Fri 28 Aug 2020
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Strømsgodset IF
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 27 Aug 2020
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Kongsberg 4
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 19:30 - 21:09
Jevnaker - Stoppen
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 17:30 - 18:45
Jevnaker - Holeværingen
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Tue 25 Aug 2020
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker 2 - Norderhov
$item.username   Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Haugsbygd
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Sun 23 Aug 2020
kl 15:00 - 16:29
Jevnaker 2 - Tofte Fremad
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 18 Aug 2020
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Holeværingen
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 12 Aug 2020
kl 19:30 - 21:09
Jevnaker - Slemmestad
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 10 Aug 2020
kl 10:00 - 16:00
Fotballskole 2020
Jevnaker IF - Fotball   Fotball   skoleveien 25
             …   Les mer  
Levert av IdrettenOnline