Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 26 Oct
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker - ROS
Jevnaker Kunstgress
Sat 30 Oct
kl 15:00 - 16:44
Jevnaker - Huringen
Jevnaker Kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 23 Oct
kl 15:00 - 16:19
Jevnaker 2 - Ål
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 20:00 - 21:44
Jevnaker - Åskollen
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker - Åmot /Modum
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 18:00 - 20:00
Sesongavslutning JifMosjon 2021
Jevnaker If Allianse   Friluftsaktivitet   Skoleveien 25
Tradisjonen tro har vi også i år en…   Les mer  
Mon 4 Oct
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Mjøndalen 3
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker - Svelvik
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Rollag/Veggli/Svene 7er
Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker 1 - Konnerud 3
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker 2 - Moingen
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 19:19
Jevnaker 2 - Krødsherad
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Tyristubben
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Fri 24 Sep
kl 19:30 - 21:14
Jevnaker - Kongsberg
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 19:00 - 20:15
Jevnaker - Hønefoss BK
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:30 - 21:09
Jevnaker - Åmot/Vikersund
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker rød - Moingen 7er
Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Fri 17 Sep
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Vikåsen
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker 2 - Hønefoss SK/Heradsbygda
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Åmot/Vikersund
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 17:30 - 18:45
Jevnaker hvit - Holeværingen 1
Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Sun 12 Sep
kl 18:30 - 20:09
Jevnaker - Haugsbygd
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Sun 12 Sep
kl 15:00 - 16:29
Jevnaker 2 - Solberg
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Fri 10 Sep
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker - Modum
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:00 - 20:15
Jevnaker - Solberg
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 18:49
Jevnaker 2 - Norderhov
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:59
Jevnaker - Kongsberg
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Glassverket
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 17:30 - 18:49
Jevnaker - Holeværingen
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Hokksund 2
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 17:30 - 18:45
Jevnaker hvit - Tyristubben 1
Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker 1 - Strømsgodset IF 2
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker 2 - Holeværingen 2
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Eiker/Kvikk 2
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Fri 27 Aug
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker - Solberg
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker - Vestfossen
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Moingen
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 17:30 - 18:45
Jevnaker rød - Hønefoss BK svart
Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 17:30 - 18:45
Jevnaker hvit - Haugsbygd IF
Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 19:00 - 20:15
Jevnaker - Strømsgodset IF
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker 1 - Nedre Sigdal/Eggedal
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker 2 - Hønefoss SK/Heradsbygda
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 20:00 - 21:44
Jevnaker 2 - Lier
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 30 Jun
kl 18:00 - 19:44
Jevnaker - Hønefoss BK G17
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Haugsbygd
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker - Hønefoss SK/Heradsbygda
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 17:30 - 18:50
Jevnaker 2 - Hønefoss BK 2
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Holeværingen
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 18:50
Jevnaker 2 - Holeværingen 2
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 19:30 - 21:14
Jevnaker - Tyrifjord 9er
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker - Krødsherad 1
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 17:30 - 18:45
Jevnaker rød - Holeværingen 1
Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker 2 - Hønefoss BK
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 17:30 - 18:45
Jevnaker hvit - Ådal G12
Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Hønefoss BK
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:15 - 18:30
Jevnaker rød - Haugsbygd IF
Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker - Hønefoss BK 2
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Modum FK 3
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 17:30 - 18:50
Jevnaker 2 - Haugsbygd
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:00 - 20:20
Jevnaker 1 - Hønefoss SK/Heradsbygda
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 19:30 - 21:14
Jevnaker - Haugsbygd
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:15 - 18:30
Jevnaker hvit - Hønefoss BK grønn
Jevnaker Kunstgress 9er A
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 18:50
Jevnaker 1 - Norderhov
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Sat 29 May
kl 14:00 - 15:29
Jevnaker - Hønefoss BK
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Fri 28 May
kl 18:00 - 19:29
Jevnaker 2 - Holeværingen
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Thu 27 May
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Ådal
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Tue 11 May
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker 2 - Jevnaker
Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline