Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
27.08 18:00 Sylling KG 7er A B
Sylling 7er - Jevnaker G10 1 -
29.08 18:00 Ballslette 5er A H
Jevnaker G10 2 - Ådal Blå 5er -
04.09 18:00 Ballslette 7er A H
Jevnaker G10 1 - Lier Heia 1 -
05.09 18:00 Vikersund gress 7er A B
Vikersund 2 - Jevnaker G10 2 -
11.09 17:30 Haugsbygd KG 7er A B
Haugsbygd - Jevnaker G10 1 -
22.08 18:00 Sokna gress 7er B B  
Soknedalen 1 - Jevnaker G10 2 -  
21.08 18:00 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 1 - Hønefoss SK /HIL -  
14.06 17:30 Noresund 5er A B  
Krødsherad 1 - Jevnaker G10 2 -  
13.06 17:30 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 1 - Svene Blå -  
11.06 18:00 Svendsrudmoen trf gress 7er C B  
Holeværingen Panther - Jevnaker G10 2 -  
08.10 18:00 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 2 - Krødsherad 5er -  
26.09 18:00 Haugsbygd KG 7er B B  
Haugsbygd 2 - Jevnaker G10 2 -  
24.09 17:30 Lier 6 7er A B  
Spa/Bra Rangers - Jevnaker G10 1 -  
19.09 18:00 Ballslette 5er A H  
Jevnaker G10 2 - Holeværingen Ulv -  
18.09 18:00 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 1 - Holeværingen Panther -  
12.09 18:00 Ballslette 5er A H  
Jevnaker G10 2 - Hønefoss BK Hvit -  
11.09 17:30 Haugsbygd KG 7er A B  
Haugsbygd - Jevnaker G10 1 -  
05.09 18:00 Vikersund gress 7er A B  
Vikersund 2 - Jevnaker G10 2 -  
04.09 18:00 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 1 - Lier Heia 1 -  
29.08 18:00 Ballslette 5er A H  
Jevnaker G10 2 - Ådal Blå 5er -  
27.08 18:00 Sylling KG 7er A B  
Sylling 7er - Jevnaker G10 1 -  
22.08 18:00 Sokna gress 7er B B  
Soknedalen 1 - Jevnaker G10 2 -  
21.08 18:00 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 1 - Hønefoss SK /HIL -  
14.06 17:30 Noresund 5er A B  
Krødsherad 1 - Jevnaker G10 2 -  
13.06 17:30 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 1 - Svene Blå -  
11.06 18:00 Svendsrudmoen trf gress 7er C B  
Holeværingen Panther - Jevnaker G10 2 -  
07.06 17:30 Ballslette 5er A H  
Jevnaker G10 2 - Svene Blå -  
06.06 17:30 Hallingby Møltemyra 5C B  
Ådal Blå 5er - Jevnaker G10 1 -  
05.06 18:00 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 2 - Vikersund 2 -  
03.06 17:30 Ballslette 5er A H  
Jevnaker G10 1 - Svene Rød -  
31.05 17:30 Svene gress 5er B B  
Svene Rød - Jevnaker G10 2 -  
30.05 17:30 Hallingby Møltemyra 5C B  
Ådal Blå - Jevnaker G10 1 -  
29.05 18:00 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 1 - Soknedalen 1 -  
28.05 18:00 Haugsbygd KG 7er D B  
Haugsbygd 2 - Jevnaker G10 2 -  
23.05 17:30 Heradsbygda KG 7er A B  
Hønefoss SK /HIL - Jevnaker G10 1 -  
22.05 18:00 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 2 - Hyggen G10 -  
21.05 17:30 Ballslette 5er A H  
Jevnaker G10 2 - Ådal Blå -  
15.05 18:00 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 1 - Hønefoss BK Hvit -  
13.05 17:30 Tyristrand 7er KG B  
Tyristubben 1 - Jevnaker G10 2 -  
09.05 17:30 Ballslette 7er A H  
Jevnaker G10 2 - Holeværingen Jerv -  
02.05 17:30 Haugsbygd KG 7er A B  
Haugsbygd - Jevnaker G10 1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift